Sponzorem těchto stránek je firma
Přihlášení:
ID:
heslo:
Nejste ještě registrováni?

Hlavní stránka
Teranna
O nás

Katalog firem

   Výběr podle kategorie
   Výběr podle abecedy
   Vyhledávání v katalogu
   Registrace firem
   Administrace firem
Poptávky
Nabídky
Burza strojů
Burza firem a    nemovitostí
Aukce

Firemní stránky


Nově registrované firmy :
Engamont s.r.o.
Sanvita Ostrava – hubnutí, jídelníček, výživový poradce
Zdravý talíř – praktická pomůcka zdravé výživy
Cyklopack, s.r.o.







Občasníky :
Občasník č.1 verze CZ
Občasník č.1 verze SK

Pro přihlášení k odběru občasníku zadejte Váš
e-mail :

Přidat k oblíbeným
Nastavit jako domovskou stránku




Výběr firem podle kategorií

15. Povrchové úpravy a tepelná zpracování ( 35 )


15.1. Lakování (17)
15.2. Lakování práškovými barvami (17)
15.3. Galvanické zinkování (15)
15.4. Žárové zinkování (10)
15.5. Chromování (12)
15.6. Eloxování (8)
15.7. Niklování (11)
15.8. Zušlechťování (13)
15.9. Žíhání (20)
15.10. Popouštění (15)
15.11. Kalení (18)
15.12. Cementování (14)
15.13. Nitridace (10)
15.14. Tepelné zpracování svarů (3)

     1. Martin Považan - Kovovýroba
     2. Strojírny Třinec, a.s.
     3. Tomáš Kardinál - KOVOOBRÁBĚČSTVÍ
     4. ing. Jindřich Mudřík
     5. Ladislav Leher
     6. BITTOP Šumperk s.r.o.
     7. InterCont, s.p.
     8. TEDOM s.r.o., divize MOTORY
     9. A.G.E.S. s.r.o.
     10. HBP,a.s. BME, o.z.
     11. JEŽEK
     12. INSTOS,s.r.o. Bratislava
     13. Hutní montáže - Svarservis, s.r.o.
     14. SEA-CV s.r.o.
     15. Kodresta spol. s r.o.
     16. Prestar s.r.o.
     17. KOVOSVIT DS,a.s.
     18. Kovodružstvo, v.d. v Žebráku
     19. Jiří Šenkýř,zámečnictví a topenářství
     20. Slévárna barevných kovů spol. s r.o.
     21. STIM ZET a. s.
     22. CROSS
     23. LAKEN s.r.o., výroba kovových kostrukcí
     24. KOVOSVIT MAS, a.s.
     25. Horma-droteny program
     26. GALI OPTIK s.r.o.
     27. rubachem
     28. ČZ Strojírna s.r.o.
     29. ORVEX s.r.o.
     30. PROTECH, s.r.o
     31. Daymoon a.s.
     32. DA Servis spol. s r.o.
     33. AL INVEST Břidličná,a.s.
     34. CH.CEROV
     35. kralikova martina