Sponzorem těchto stránek je firma
Přihlášení:
ID:
heslo:
Nejste ještě registrováni?

Hlavní stránka
Teranna
O nás

Katalog firem

   Výběr podle kategorie
   Výběr podle abecedy
   Vyhledávání v katalogu
   Registrace firem
   Administrace firem
Poptávky
Nabídky
Burza strojů
Burza firem a    nemovitostí
Aukce

Firemní stránky


Nově registrované firmy :
Spiralia, s.r.o.
Engamont s.r.o.
Sanvita Ostrava – hubnutí, jídelníček, výživový poradce
Zdravý talíř – praktická pomůcka zdravé výživy
Cyklopack, s.r.o.






Občasníky :
Občasník č.1 verze CZ
Občasník č.1 verze SK

Pro přihlášení k odběru občasníku zadejte Váš
e-mail :

Přidat k oblíbeným
Nastavit jako domovskou stránku




Výběr firem podle kategorií

40. Stroje a zařízení ( 79 )


40.1. Kovoobráběcí stroje (33)
40.2. Kovotvářecí stroje (24)
40.3. Dřevoobráběcí stroje (11)
40.4. Stroje pro zpracování umělých hmot (9)
40.5. Stroje pro potravinářský průmysl (16)
40.6. Stroje pro textilní průmysl (8)
40.7. Stroje pro sklářský průmysl (9)
40.8. Stroje pro papírenský průmysl (11)
40.9. Stroje pro gumárenský průmysl (10)
40.10. Tiskařské stroje (9)
40.11. Stavební stroje (11)
40.12. Zemědělské stroje (8)
40.13. Balící stroje (12)
40.14. Dopravní a manipulační technika (23)
40.15. Měřící a regulační technika (6)
40.16. Zkušební stroje a zařízení (4)
40.17. Speciální stroje a zařízení (9)
40.18. Nádrže (9)
40.19. Míchací stanice (4)
40.20. Reakční nádoby (3)
40.21. Zásobovací zařízení (3)
40.22. HBV-zařízení (3)
40.23. Odběrní zařízení (3)
40.24. Svářecí stroje a zařízení (6)
40.25. Stroje a zařízení pro provádění povrchových úprav (4)
40.26. Čistící a odmašťovací zařízení (3)

     1. Martin Považan - Kovovýroba
     2. Strojírny Třinec, a.s.
     3. Štefan Koncz - ESPEL SERVIS
     4. Ing. Jiří Pilotti
     5. Miroslav Bartoš - Euroelast
     6. DELTA ENGINEERING Kolín s.r.o.
     7. BICKEL and WOLF s.r.o.
     8. WAMAG, spol. s r.o.
     9. VISPO spol. s r.o.
     10. MSO GmbH / Maschinenhandel Schmidt Olpe GmbH
     11. InterCont, s.p.
     12. TS marketing
     13. Polaric - Václav Polanský
     14. Ing. Ľuboš Bulej
     15. Karel Svoboda
     16. Slavomír Pelán- nákup a prodej
     17. JEŽEK
     18. Novotný 97,spol. s r.o.
     19. INSTOS,s.r.o. Bratislava
     20. Gura Jan
     21. Inspect
     22. Keil Anlagenbau spol. s r.o.
     23. Manex marketing, spol. s.r.o., Divízia výroba
     24. Hutní montáže - Svarservis, s.r.o.
     25. ,,FLOTT
     26. SEA-CV s.r.o.
     27. Prestar s.r.o.
     28. DLZ-Südpfalz
     29. Jipa CZ Smiřice
     30. TgS, s.r.o.
     31. Group Venture ( Europe ) s.r.o.
     32. AFAG
     33. KOVOSVIT DS,a.s.
     34. OTAS s.r.o.
     35. MESA GmbH
     36. Amtest-TM s.r.o.
     37. Antonín Jalovec - JAST
     38. Buzuluk Komárov, nástupnická a.s.
     39. AA-Z Stěhování a vyklízení objektů Soukop /sídlo Brno/ + přeprava zařízení do 24 tun a autodoprava
     40. kovostroj group Přerov
     41. A-SERVIS PRAHA,spol. s r.o.
     42. Karl Roll GmbH & Co. KG
     43. LEASING ING.ČERNÝ
     44. František Briestenský BAX
     45. Iveta Kratochvílová
     46. Miroslav Křen - zámečnictví
     47. KOVOSVIT MAS, a.s.
     48. APJ Praha s.r.o.
     49. rubachem
     50. PHConsulting
     51. Dites spol. s r.o.
     52. DITES-VÁHY spol. s r.o.
     53. ČZ Strojírna s.r.o.
     54. Proxis, spol. s r.o.
     55. Nelson Group Inc.
     56. Lubomir Straka
     57. DAS spol. s r.o.
     58. Metalpres s.r.o.
     59. Doležalová s.r.o.
     60. Ing. Mittuch - NATECH
     61. Tvářecí stroje s.r.o.
     62. kuptounas
     63. Plevák jakub
     64. Železářství Andrlík
     65. BDT Rep Hanoi
     66. Ingersoll Rand Remarketing Services
     67. ENZET CZ s.r.o.
     68. VOPA PRAHA
     69. M a K s s.r.o.
     70. Donocar
     71. Výprodeje zásob s.r.o.
     72. racha-mont s.r.o
     73. SEAL - navijáky s.r.o
     74. Marek Bartoník
     75. Ecomont s.r.o.
     76. Industry Installations s.r.o
     77. Brada- stroje
     78. Brada-stroje
     79. Spiralia, s.r.o.