Sponzorem těchto stránek je firma
Přihlášení:
ID:
heslo:
Nejste ještě registrováni?

Hlavní stránka
Teranna
O nás

Katalog firem

   Výběr podle kategorie
   Výběr podle abecedy
   Vyhledávání v katalogu
   Registrace firem
   Administrace firem
Poptávky
Nabídky
Burza strojů
Burza firem a    nemovitostí
Aukce

Firemní stránky


Nově registrované firmy :
Engamont s.r.o.
Sanvita Ostrava – hubnutí, jídelníček, výživový poradce
Zdravý talíř – praktická pomůcka zdravé výživy
Cyklopack, s.r.o.







Občasníky :
Občasník č.1 verze CZ
Občasník č.1 verze SK

Pro přihlášení k odběru občasníku zadejte Váš
e-mail :

Přidat k oblíbeným
Nastavit jako domovskou stránku




Výběr firem podle kategorií

41. Použité stroje a zařízení ( 39 )


41.1. Použité kovoobráběcí stroje (22)
41.2. Použité kovotvářecí stroje (23)
41.3. Použité dřevoobráběcí stroje (9)
41.4. Použité stroje pro zpracování umělých hmot (7)
41.5. Použité stroje pro potravinářský průmysl (10)
41.6. Použité stroje pro textilní průmysl (5)
41.7. Použité stroje pro sklářský průmysl (4)
41.8. Použité stroje pro papírenský průmysl (5)
41.9. Použité stroje pro gumárenský průmysl (4)
41.10. Použité tiskařské stroje (8)
41.11. Použité stavební stroje (11)
41.12. Použité zemědělské stroje (7)
41.13. Použité balící stroje (7)
41.14. Použitá dopravní a manipulační technika (10)
41.15. Opravy a modernizace obráběcích strojů (9)
41.16. Použité svářecí stroje a zařízení (4)
41.17. Použité stroje a zařízení pro povrchové úpravy a t (4)
41.18. Použité skladové haly a technologie (0)

     1. Martin Považan - Kovovýroba
     2. Štefan Koncz - ESPEL SERVIS
     3. Ing. Jiří Pilotti
     4. BITTOP Šumperk s.r.o.
     5. CDL s.r.o.
     6. MSO GmbH / Maschinenhandel Schmidt Olpe GmbH
     7. Megas-P spol. s. r. o.
     8. TS marketing
     9. Ivo Červinka, obchodní a zprostředkovatelská kancelář
     10. OPRAVNA OBRÁBĚCÍCH STROJŮ spol. s r.o.
     11. INSTOS,s.r.o. Bratislava
     12. ,,FLOTT
     13. CAESAR CRYSTAL
     14. Prestar s.r.o.
     15. AA-Z Stěhování a vyklízení objektů Soukop /sídlo Brno/ + přeprava zařízení do 24 tun a autodoprava
     16. LEASING ING.ČERNÝ
     17. František Briestenský BAX
     18. Iveta Kratochvílová
     19. Heinisch GMBH
     20. APJ Praha s.r.o.
     21. rubachem
     22. PHConsulting
     23. Štefan Koncz - ESPEL SERVIS
     24. Nelson Group Inc.
     25. Broziat Gruppe
     26. Lubomir Straka
     27. Ing. Mittuch - NATECH
     28. BDT Rep Hanoi
     29. Ingersoll Rand Remarketing Services
     30. ENZET CZ s.r.o.
     31. Frank Kempe Import Export
     32. VOPA PRAHA
     33. Donocar
     34. Giga Technologies s.r.o.
     35. Marek Bartoník
     36. Industry Installations s.r.o
     37. Brada- stroje
     38. Brada-stroje
     39. Spiralia, s.r.o.