bannerová_reklama
Sponzorem těchto stránek je firma teranna
Přihlášení:
ID:
heslo:
Nejste ještě registrováni?

Hlavní stránka
Teranna
O nás
   O serveru
   Cíle a poslání
   Bannerová reklama
   VSP
   Kontakt
   Ceník

Katalog firem

Poptávky
Nabídky
Burza strojů
Burza firem a    nemovitostí
Aukce

Firemní stránky


Nově registrované firmy :Občasníky :
Občasník č.1 verze CZ
Občasník č.1 verze SK

Pro přihlášení k odběru občasníku zadejte Váš
e-mail :

Přidat k oblíbeným
Nastavit jako domovskou stránkuO serveru Teranna

Server Teranna vzniknul jako podpora obchodních aktivit naší Obchodní a zprostředkovatelské kanceláře na českém trhu.
Cílem tohoto serveru je poskytnout možnost prezentace výrobních možností registrovaných firem, vypsání otevřených, nebo uzavřených poptávek, nabídka výrobků a volných kapacit, nabídka a poptávka strojů a zařízení. Tyto nástroje umožňují účast na zveřejněných nabídkách, nebo poptávkách všem případným zájemcům a z druhé strany zadavateli umožňují výběr z co nejširšího spektra možných dodavatelů.
Při zvolení uzavřené formy poptávky je zadaná poptávka odeslána formou e-mailu všem firmám, evidovaných ve vybrané kategorii, při zvolení otevřené formy poptávky je poptávka navíc publikována na našem serveru a tím dále přístupná všem jeho návštěvníkům.
Obdobnou možnost nabízí také aukční síň, umožňující provedení konečného výběru dodavatele, nebo odběratele s cílem maximalizace ( nabídky ), nebo minimalizace ( poptávky ) cen.

Další snahou serveru Teranna je propojení českého trhu s trhy sousedních zemí, které dále rozšiřuje možnosti jak efektivního nákupu, tak i možnosti rozšíření dodávek českých výrobků mimo území naší republiky.

Součástí nabídky serveru Teranna je možnost reklamy Vaší firmy na internetovém trhu formou stabilně umístěných reklamních bannerů Vaší společnosti na stránkách našeho serveru. Výhodou této volby prezentace je umístění Vašeho inzertního banneru na jednom místě bez možnosti střídání více bannerů najednou a díky návštěvnosti serveru Teranna především odbornou veřejností zvýšení návštěvnosti Vašich stránek Vašimi potenciálními budoucími zákazníky.

Vážení obchodní přátelé, doufáme, že činnost našeho serveru dokáže v průběhu krátké doby své opodstatnění a stane se oblíbenými návštěvnickými stránkami i Vaší firmy.

Mnoho úspěšně uzavřených kontraktů přeje


Ivo Červinka